Mobil hizmette sınır tanımıyoruz...

HAKKIMIZDA

SLR Glass, sigorta oto cam hasar hizmetlerini hızlı, kesintisiz, teknolojik ve uygun fiyatlar ile sağlamayı temel prensibi olarak kabul etmiş bir firmadır. Grup firması olan Solarglass'ın üretimdeki desteğini alarak, siz değerli müşterilerimize üretimden gelen uygun maliyetleri kullanarak, hızlı çözümler sunmaktadır.

Diğer sektörlerde olduğu gibi sigorta hasar sektöründe de teknoloji önemli bir yer arzetmektedir. SLR Glass da teknolojik altyapısı, web sitesi, bayi ve sigorta hasar portalleri, mobil uygulaması ile vereceği hizmetlerde her türlü platform ile yanınızda olacaktır. 5 Bölge Müdürlüğü ile, 81 ile dağılmış geniş bayi ağıyla size bir telefon kadar yakınız...

Sektörümüzün bayrak taşıyıcı, öncü firması olmak en büyük hedefimizdir.

Misyonumuz

SLR Glass Misyonumuz

Ülkemizin hangi noktasında olursa olsun, değerli müşterilerimize en hızlı, kaliteli ve etik değerlere bağlı olarak hizmet vermek, sektörümüzde öncü ve örnek firma olmaktır.

Hızla Cam Tedariği

Türkiye çapında kullanılan tüm araç gruplarının camlarının tedariği sağlanmaktadır. Yerli üretim öncelikli olmak üzere, gerekirse orjinal ürünler de bu grupta sağlanabilmektedir.

Güvende Kalmanız İçin!

Güvenle kalmanız için

Cam montajını yalnızca özel donanımlı kurulum merkezlerinde çalışan profesyonellere emanet etmenizi öneririz. SLR Glass olarak oluşturduğumuz bu kurulum merkezleri, üretim fabrikası, 3 şube ve 95 bayide hizmettedir.

Daha İyiye Daha Uygun Fiyatla!

Otomotiv camının satışı ve montajı şirketin ana yönlerinden biridir. SLR Glass olarak ana önceliklerimiz verimlilik, kalite ve dengeli fiyatlandırma politikasıdır.

SLR Glass her türlü çözüm için yanınızda! Güvende kalmanız dileğiyle!